Motiv1

Vystoupení

Vystoupení mažoretek jsou vhodným a oblíbeným zpestřením nejrůznějších akcí (sportovní a kulturní akce, plesy, výročí, firemní večírky….)

Náš repertoár tvoří především klasická mažoretková vystoupení, která mohou mít podobu pochodového defilé (tj. pohyb z místa, defilé je často užívané například při slavnostních průvodech městem) nebo formou tzv. podiových formací (tj. vystoupení na jednom místě, vhodné pro vystoupení v uzavřených či vyhrazených prostorách).

Dále nabízíme vystoupení našich solistek nebo ukázky twirlingu, které se využívají především při komornějších akcích nebo ve stísněných prostorech.

Pro svá vystoupení využíváme širokou škálu kostýmů v nejrůznějších barevných kombinacích. Typ kostýmu i jeho barevné varianty se dají přizpůsobit tématu daného vystoupení (např. v barvách města, historické slavnosti atd.)

Za dobu svého působení máme zkušenosti s reprodukovanou i živou hudbou. Výběr hudby vždy přizpůsobujeme konkrétním akcím, proto nás můžete vidět pochodovat na klasické mažoretkové pochody i moderní hudbu.


Cena vystoupení dle dohody.